Časté otázky a odpovědi

Ačkoliv jde o jeden materiál, jeho struktura i barva se mohou lišit. Stejně jako v přírodě nenajdete stejně barevný kus dřeva 🙂

Používáme především exotické dřevo z Afriky – Cocobolo, Zebrano, Wenge, ale také dřevo z českých lesů – dub, buk, bříza a podobně. Dřevo ošetřujeme přírodními oleji, vosky a barvami ředitelnými vodou.

Ano, ke každému přívěsku je dodáván řetízek, který je na produktové fotografii.

Délka náramků je vždy u vedena u konkrétního zboží, ale pozor, vzhledem k tomu, že jsou skládány z elementů, může být odchylka v délce náramku ±1cm a je nutno s tím počítat při objednávání náramku.

Měření délky:

  1. krejčovský metr obtočíte okolo zápěstí pod vystouplou kůstkou, tak aby neškrtil, ani neplandal a změříte a nezapomeňte počítat s odchylkou.
  2. Proužek papíru nebo provázku obtočíte okolo zápěstí a uděláte si značku fixem. Poté přiložíte papírek k pravítku a změříte a nezapomeňte počítat s odchylkou.

Každý náš výrobek je zabalen do dárkové krabičky.

Objednávky přijaté do 12 hodin, odesíláme v den přijetí. Pokud je zboží upravováno na přání zákazníka /vlastní text, popis a podobně/, odesíláme výrobky do 3 dnů. Záleží na vytíženosti. Ale snažíme se odesílat výrobky co nejrychleji.

V podstatě jsme schopni Vám vyrobit některý produkt na zakázku, jiný vzor, motiv, barvu a podobně. V případě výroby pro podniky, společnosti, reklamní agentury, oddíly a podobně, můžeme výrobky přizpůsobit Vašim potřebám, například umístit logo, text.
V těchto případě je dobré nás kontaktovat telefonicky a vše probrat.
Zákaznická linka: 775049177
E-mail: info@woodlux.cz

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.